DZTRANS

Transport - Spedycja - Logistyka


Firma DZTRANS prowadzi swoją działalność od 2012 roku. W okresie tym nabraliśmy cennego doświadczenia w zakresie obsługi małych i dużych przedsiębiorstw, instytucji państwowych oraz osób prywatnych, świadcząc krajowe i międzynarodowe usługi transportowe, zaopatrzeniowe, dystrybucyjne, przeprowadzki międzynarodowe i krajowe i przewozy ekspresowe. Mamy doświadczenie i wiedzę w przewożeniu wszelkiego rodzaju ładunków również tych wrażliwych na uszkodzenia oraz wymagających specjalnych warunków przewozu.
 

Jesteśmy nowoczesną i rzetelną firmą z doświadczeniem wykonywania usług w zakresie transportu . Z sukcesem działamy na rynku i współpracujemy ze stałymi klientami. Dysponujemy bazą transportową opartą na nowoczesnych i bogato wyposażonych samochodach w zabudowach kontenerowych ( koffer ) , zdolnych do przewiezienia każdego rodzaju ładunku w bardzo krótkim czasie. Pozytywny wizerunek zbudowaliśmy na solidnych podstawach, takich jak rzetelność i wysoka jakość świadczonych usług.

Zaplecze naszej firmy to wysokiej jakości sprzęt transportowy, gwarantujący bezpieczny przewóz powierzonego mienia. Zatrudniamy doskonale wyszkolonych kierowców z wieloletnią praktyką a zdobyte pozwolenia i certyfikaty pozwalają nam świadczyć usługi transportowe na terenie kraju i Europy.

Naszym klientom oferujemy pełne rozwiązania logistyczne dopasowane do ich potrzeb i wymogów. Spośród innych firm transportowych wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta i jego oczekiwań. Gwarantujemy solidność, profesjonalizm oraz fachowe doradztwo. Z nami wszystko dojedzie na miejsce i na czas a Państwo napewno będą zadowoleni.
Nad sprawnym przebiegiem transportu dedykowanego czuwa kadra pracowników zapewniająca terminowość i najwyższą jakość usług. Znajomość języków obcych pozwala pracownikom na fachową obsługę zleceń. Kierowcy to profesjonaliści, posiadający zarówno wiedzę teoretyczną z zakresu topografii Polski i Europy, jak i praktyczną, umożliwiającą swobodne i bezpieczne poruszanie się po każdym terenie. Są w stanie zrealizować najbardziej nietypowe zlecenia, służą doświadczeniem i fachową radą. Pozostają do dyspozycji w każdy dzień tygodnia. Naszych pracowników wyróżnia zaangażowanie i profesjonalizm.


(c)  DZTRANS www.dztrans.pl 2016