DZTRANS

Transport - Spedycja - Logistyka

Specjalizujemy się w transporcie odzieży na wisząco


Organizujemy dedykowany transport odzieży na wisząco, zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak i kraju. Posiadamy odpowiednio przystosowane do tego celu samochody . Są czyste, zadbane i wyposażone w drążki do przewozu odziezy w pozycji na wisząco, przeznaczone do zawieszenia zapakowanej odzieży. Dzięki tak wyposażonej flocie możemy zagwarantować, że towar dotrze w nienaruszonym stanie pod wskazany przez klienta adres. Zajmujemy się Hanging Garment Distribution na najwyższym poziomie.
Przewozimy najbardziej nietypowe towary
 

Dostarczamy każdy ładunek, nawet ten najbardziej nietypowy, pod wskazany adres. Jesteśmy w stanie dostosować miejsce załadunku do specyfiki każdego towaru, tak, aby dostarczyć go w planowanym czasie i nienaruszonym stanie. W przypadku przewozu drogocennych rzeczy zapewniamy ochronę . Posiadamy ubezpieczenie OCP w krajowym i miedzynarodowym ruchu drogowym na kwote 190 tys euro , rozszerzone o odpowiedzialność za szkody powstałem w skutek rabunku i kradziezy podczas postoju poza parkingami strzeżonymi . Mamy równierz ubezpiecznie transportowe .
Dla nas liczy się przede wszystkim satysfakcja klientów

ODBIERAMY towar od dostawcy, transportujemy go najbardziej optymalną trasą, bez dodatkowych przeładunków, magazynowania, wprost do rąk odbiorcy
PRZEWOZIMY ładunek w sposób szybki, terminowy bez żadnych doładunków
DOSTARCZAMY towar dedykowany bezpośrednio do odbiorcy. Nasz produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb odbiorców

Zapewniamy transport , dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Nie działamy jak firmy kurierskie, które przewożą towary dla wielu odbiorców i w związku z tym wymagają dłuższego okresu oczekiwania. Nasza firma transportuje towar wyłącznie dla adresata przesyłki, najbardziej optymalną trasą, w systemie POINT- TO -POINT, bez dodatkowych przeładunków, gwarantując bezpieczeństwo i terminowość. Rezygnując z jakichkolwiek doładunków i przeładunków likwidujemy ryzyko uszkodzenia przesyłek i spowolnienia transportu.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klientów, które osiągamy dzięki kompleksowej obsłudze na najwyższym poziomie. Zapewniamy realizację transportu dedykowanego, od momentu otrzymania zlecenia, przez załadunek u dostawcy, po dostarczenie towaru pod wskazany adres. Gwarantujemy stuprocentowe bezpieczeństwo przewożonego towaru i terminowość realizacji. Wyróżnia nas pełna dyspozycyjność – jesteśmy do usług 24 h na dobę, każdego dnia tygodnia, profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Wszelkie zlecenia traktujemy indywidualnie, dlatego dostosowujemy charakter wykonywanej pracy do wymagań klientów. Jestesmy w stanie zaspokoić ich potrzeby spedycyjne, transportowe i logistyczne.


Wszystkim naszym klientom gwarantujemy:

- Szybkość działania.
- Pełną dyspozycyjność.
- Najwyższy stopień bezpieczeństwa.
- Terminowość dostaw.
- Pełen profesjonalizm.

Działamy perfekcyjnie dzięki niezawodnej bazie transportowej

Samochody przystosowane do przewozu odzieży na wisząco, cześci samochodowych, lotniczych, maszyn, są w nienagannym stanie technicznym . Pojazdy wyposażone są w system GPS. Samochody posiadają mocne i niezawodne silniki, są pojazdami ekologicznymi, spełniającymi normy emisji spalin Euro 4/5.

Wszytskie nasze Samochody wyposażone są w system monitoringu satelitarnej GPS pozwalający na 24 godzinny monitoring i pełną kontrolę nad przewożonym ładunkiem


(c)  DZTRANS www.dztrans.pl 2016